Mūzikas Saule ir žurnāls par mūziku latviešu valodā

Žurnāla izdevējs Žurnāla veidotāji Mūzikas Saules gada balva
 

Orests Silabriedis galvenais redaktors

"Mūzikas Saules" galvenais redaktors kopš 2005. gada jūlija (nomainīja šajā amatā žurnāla izveidotāju un pirmo galveno redaktori Ievu Rozentāli pēc viņas pašas ierosinājuma). Līdztekus darbam žurnālā ir VSIA "Latvijas Koncerti" galvenais redaktors (kopš 2006. gada septembra) un Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs (kopš 1996. gada). Īpaša interese par Latvijas komponistu mūziku.

Dace Volfa redaktore

"Mūzikas Saulē" jau sen – vispirms kā rakstu autore, vēlāk redaktore. Mūzikas mīlēšana un izpratnes meklējumi no vaļasprieka par profesiju pārvērtās, strādājot Radio SWH ēterā. Vēlāk Dace kļuva par vienu no Radio SWH Rock veidotājiem. Viņai nav svešs arī darbs interneta portālos un televīzijā, tomēr visvairāk saista vienkāršas lietas – klausīties, lasīt, rakstīt. Pāris reižu mēnesī saklausīto atskaņo plašākai publikai klubā "Pulkvedim neviens neraksta".

Ilze Medne redaktore

"Mūzikas Saules" komandā kopš 2009. gada septembra. Pamatlidojuma trajektorija ir Latvijas Radio 3 "Klasika" raidviļņi.

Sandra Zandberga direktore

Žurnāla direktore kopš 2002. gada, kad nodibināja Mūzikas un mākslas atbalsta fondu un pārņēma "Mūzikas Saules" izdošanu. Idejas autore Introvertās mūzikas festivālam "Per musicam ad lucem", ko izveidoja un organizē kopš tā paša 2002. gada. Tiecas uz introversiju mūzikā un dzīvē.

Uz sākumu
Šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne nevāc apmeklētāju datus. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk