Mūzikas Saule ir žurnāls par mūziku latviešu valodā

Žurnāla izdevējs Žurnāla veidotāji Mūzikas Saules gada balva
 

     Žurnāla "Mūzikas Saule" izdevējs ir Mūzikas un mākslas atbalsta fonds, kas dibināts 2002. gadā. Līdztekus žurnāla izdošanai fonds rīko Starptautisko introvertās mūzikas festivālu Per musicam ad lucem / "Ar mūziku uz gaismu" – unikālu kultūras projektu ne vien Latvijas, bet arī visas pasaules mērogā. Festivāls apvieno dažādu žanru un stilu mūziku un citus mākslas veidus interesantās un spilgtās koncertprogrammās, to raksturo īpaša skaņu telpa, kas cilvēku tuvina viņa būtībai un pašizziņai. Festivālā piedalījušies Latvijas labākie mākslinieki un kolektīvi, kā arī izcili ārzemju viesmākslinieki, festivāls ieguvis gan profesionālu speciālistu, gan plaša klausītāju loka atzinīgu vērtējumu. Festivāla idejas autore un direktore ir Sandra Zandberga.

    MMAF projekti tiek īstenoti, piedaloties Valsts kultūrkapitāla fonda, Rīgas domes un citu pašvaldību kultūras projektu finansēšanas konkursos, kā arī piesaistot līdzfinansējumu.

   2008. gadā Mūzikas un mākslas atbalsta fondam piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne nevāc apmeklētāju datus. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk